-Snoobi perenaine Janica Kool | Foto: Snoob

Snoob ja tema perenaine ootavad kõiki külla

Nõmme Leht nr.03/Sisuturundus/Tule nautima!

Nõmmel Rahumäe rongijaama vahetus läheduses asub armastatud restoran Snoob, kus perenaisena hoiab igapäevastel tegemistel silma peal ja lööb ise aktiivselt kaasa Janica Kool. Tema sõnul on suurimaks tasuks tehtud töö eest klientide kiidusõnad.

Maja, kus Snoob tegutseb, oli pikalt räämas ning ootas uut ja armastavat omanikku. Restorani perenaine oli kogu renoveerimisprotsessi koos abikaasaga tegevuses ning puhus hoonesse taas elu sisse. Janica sõnul tuleks nimesse suhtuda läbi huumoriprisma: “Snoob on veidi peenutsev ja tahab väikeses tagasihoidlikus Nõmme majas pakkuda enamat, kui esmapilgul peale vaadates võiks oodata, säilitades kõigile kättesaadavuse ja koduläheduse. Kindlasti pole me udupeen restoran. Meile võib julgelt sisse astuda ka koeraga jalutuskäigul olija, tassikese kohvi nautija või õhtuse jalgrattasõidu lõpetaja.”

Äripäeva restoranitestis 30 punktist 27 saanud ja sellega soovitusmärgise teeninud Snoobile annab kodulähedase tunde see, et omanik paneb perenaisena igapäevatoimetustes käe külge. “Ma olen Snoobis pidevalt tegevuses, kas siis pühin majaesist või teenindan leti taga. Olen kogu oma hinge siia pannud. Nelja lapse kõrvalt kõige nõudlikumat viiendat last kantseldada on kohati väga väsitav, aga samas ülimalt motiveeriv,” sõnab Janica naeratades. “Kui ma olen leti taga tegutsemas, siis saan inimeste positiivsusest palju jõudu juurde ja raskused ununevad.”

Kuigi suur osa Snoobi klientidest on nõmmekad, siis üha rohkem tullakse ka kaugemalt. Lõuna ajal sõidetakse kohale erinevate piirkondade büroohoonetest ning perepidusid tullakse korraldama lausa linna teisest otsast.

“Tähtis on suust-suhu reklaam ning suureks magnetiks on maja ise. Leti kohal asuvad lühtrid on õhtupimeduses hästi tänavale näha ning paljud kliendid on öelnud, et rongiga mööda sõites püüab hoone pilku ning tekitab uudishimu,” tunnistab Snoobi perenaine. Hubane koht on järjest enam inimestele südamesse pugemas: “Palju imestatakse selle üle, et pealtnäha väike maja peidab ootamatult avaraid siseruume ning topeltüllatus tabab inimesi suvehoovi astudes, mis on pea sama suur kui restoran ise.”

Restorani perenaise hinnangul on Snoobi üheks suuremaks väärtuseks peakokk Aleksandr Nikoškov. “Aleksandr on meil aasta aega olnud ja sellest ajast, kui tema majja astus, on kõik läinud vaid paremaks. Mul on hea meel, et ta ei rõhu ainult välimusele ehk täpile ja triibule, vaid portsjonid on mõistlikud,” kiidab Janica ja lisab: “Eestis on restoranid väga heal tasemel ja kõik üritavad teha midagi erilist. Meil on ka selliseid hitte, mida ainult siin saab. Näiteks meie efektsed magustoidud on tuntud üle linna. Muidugi ei puudu menüüst ka klassika.”

Kuna naine tegutseb ise ka teenindajana, siis mida ta Snoobi menüüst inimestele kõige julgema südamega soovitab? “See on alati väga raske. Tundub lääge ütlusena, aga tõepoolest mulle meeldivad kõik meie road. Kevadise menüü jaoks peakokaga mõtteid paberile pannes oli väga raske midagi välja võtta.”

Snoob resto ja selle toimeka perenaise Janica leiab Nõmme roheluse keskelt aadressil Pärnu maantee 209a.

Snoobi terrassimõnud

“Eelmisel aastal inimesed imestasid, et meil üldse on terrass ning seejärel tuli kohe teine imestus, et see nii suur ja rohelust täis on. Eelmisel aastal oli super suvi ja sees inimesed peaaegu ei istunudki. Ootame isegi kannatamatult uut terrassihooaega,” toob Janica Kool välja Snoobi ühe trumbi.

Tekst: Siim Semiskar
Fotod: Snoob

Märksõnad:

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.

*

Loe ka (Nõmme Leht nr.03)

Kevad Nõmme turul

Nõmme üheks peamiseks südameks on Nõmme turg, kus saavad kokku erinevad inimesed,…

Mine Üles
Inline
Inline